סל קניות

רעיונות למתנות לראש השנה

לצאת מהקופסא


כל כך טבעי לדבר על מתנה כעל יציאה מהקופסא, להתיר את הקשרים, את סרטי המתנה וכן פשוט לצאת מהקופסא, להמציא את עצמך מחדש בנתינת מתנות זה לתת באמת.

מתנות בכלל ומתנות לראש השנה בפרט זהו ענין טעון, להחליט מה לקנות ובמיוחד בראשיתה של שנה זו החלטה מורכבת אשר לה צדדים רבים.


מספר שאלות ניצבות בעת שעומדים לבחור מתנה:

  1. למי המתנה
  2. ממי המתנה
  3. לכבוד איזה אירוע
  4. מה התקציב

אין ספק שהמתנה צריכה להתאים לאדם שלו מעניקים את המתנה, עובד, מנהל, חבר, בן משפחה או בן הזוג. לכל אחד מהם יש את אופי המתנות המתאים לתת לו, יש צורך להתאים את המתנה לקשר שיש בינכם ולהיררכיה הקיימת או לא. מי נותן המתנה זה גם חלק בלתי נפרד בין המעמדות בינכם או השוויון, הרמה, הסטייל. כל אלו יושפעו ממי נותן את המתנה. מה האירוע שלכבודו נותנים. כשהמתנה צמודה לחג מתאים שתהיה זיקה בין המתנה לחג הקרב, כשהמתנה מגיע לכבוד אירוע גם אז מתאים שהיה קשר בין המתנה לאירוע, ומתנות הניתנות בגלל ידידות או הוקרה הן מתנות אחרות. הסכום אותו הקצבנו כמובן שהוא גורם בלתי מבוטל בהחלטה, הכסף הוא זה שיגיד בסוף את דברו..

להיזכר כל השנה

רעיונות למתנות ראש השנה צריכות להיות מגוונות. הכי מומלץ, ולא משנה למי, לבחור מתנות לראש השנה מקוריות, כך אפשר להביא ת הלב יחד עם המתנה, רעיונות למתנות לראש השנה יכולות להיות מכל גווני הקשת, מכלי עם מקום לדבש ועד אלמנט עיצובי המזכיר את החג. צריך לאסוף רעיונות למנות לראש השנה וכך להביא את המיטב לכבוד תחילת השנה. 


מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707