סל קניות

יבואן עטי פיילוט


לכתוב לך את העתיד

יבוא עטים הינו תחום שמתפתח וגודל כל הזמן, דווקא בעולם שהמחשב והדואר האלקטרוני נדמים כמהווים תחליף, לעט מיוחד וסנטימנטלי עדיין אין תחליף.

עט לכל עת

כל מה שקשור בכתיבה זה מן חריטה בלי חרטה, בניגוד לשרטוט על הקרח הנמס בלי להותיר עקבות הרי לכתיבה בעט יש משמעות ואנשים נוטים לייחס חשיבות רבה לעטים ולכתיבה בכלל. ניתן לראות אנשים המחוברים במשך שנים רבות לעט האהוב וירוצו אחריו לקנות אותו בכל מקום שהוא. העט שהתרגלו אליו הפך להיות חלק מסגנון הכתיבה שלהם.

לספק את המשובחים

במשך שנים עטי המתכת, הכדורי והרולר, נחשבים לעטים המובילים ביותר, הם נחשבים לעטים איכותיים וטובים, ראש המילוי השוויצרי בהם מבטיח עמידות לאורך זמן. אנחנו בחברת פולו מכירים את שוק העטים ומייבאים עטי מתכת איכותיים. אנחנו כיבואן עטים יודעים לייבא  את העטים הטובים והמבוקשים ביותר.

עטי יודאיקה

לצד העטים הקלאסיים, אנחנו מייבאים עטי יודאיקה ייחודיים בעלי חותמת אישית. הם מובלטים בתבליט של ירושלים, תפילת הדרך, תהילים, התקווה, השלום והנצרות. ניתן לארוז אותם במגוון קופסאות ייחודיות ויוקרתיות.

עטי פלסטיק

עטי פלסטיק הם חלק בלתי נפרד מעולם השיווק, אצלנו ניתן לרכוש עטי פלסטיק באופן סיטונאי, ניתן למתג אותם ולשווק את החברה שלכם באופן קל  וקליט.

ענף היבוא שלנו המספק עטים בסיטונאות תוך מודעות לצרכים ולתחושות שנמצאות בציבור.
יבואן עטים מכיר את מה הציבור מחפש ויודע לספק את זה. אנשים מתחברים לעטים שלהם ויש עטים שקל להתחבר אליהם בשל איכות החומר והעמידות שלהם, העטים שלנו עושים את זה, הם מחברים את האדם לעט, לחתימה שלו. 

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707