סל קניות

החומרים שמהם עשויה המתנה


בשנים האחרונות, חנויות האופנה, האביזרים והמתנות מציעות מגוון מוצרים מחומרים שונים, בהם נפוצים ובולטים במיוחד מוצרי עץ ומוצרי עור.
אחד הדברים שהופכים אביזר או פריט למיוחד ומעניין הוא החומר ממנו הוא מורכב ומעוצב. לחומר יש משמעות ביצירת ה'לוק' הסופי של המוצר, בגימור שלו, בסגנון וברושם שהוא מעורר. העור, למשל, משדר אלגנטיות, סולידיות ויוקרה. העץ מקרין חמימות, אנינות ושורשיות. המשותף למוצרי עור ועץ הוא האיכות הגבוהה והבלתי מתפשרת שהם מציעים, לצד היותם משתלבים בעיצוב יחודי ואקסלוסיבי.

אם אתם מחפשים מתנה מיוחדת, פריטי נוי אופנתיים או אביזרים פונקציונליים - במבחר חנויות פופ ומתנות, חנויות תיקים ומכשירי כתיבה תמצאו שפע של רעיונות, פריטים, מכשירים וגימיקים הן מעץ והן מעור. הכל שאלה של טעם, גיל, אופי, סגנון וצורך.

מתנות לחברים, לבית ולעובדים

למשל, אם אתם מחפשים מתנות שונות העשויות ומשולבות בעץ  -  אתם יכולים לבחור בין מגוון שעוני קיר ושעוני שולחן, אלבומי תמונות ומסגרות לתמונות, קופסאות עץ מהודרות ליין, קופסאות תכשיטים ועוד.
ואם אתם מחפשים מתנות לאנשי עסקים או לחברים ובני משפחה שעברו למשרד חדש, תוכלו להפתיע אותם במתנות אישיות ומרשימות תוצרת עור, שישמשו אותם בחיי היום יום. ביניהן, תיקי מנהל יוקרתיים, מכתביות מעוצבות, מעמד לניירות ולעטים, מחזיקים אלגנטיים לכרטיסי ביקור, מאפרות זכוכית בגימור עור ועוד.

העור אינו מזוהה רק עם מוצרי משרד, אלא גם עשוי להשתלב בחינניות בעיצוב הפנים של הבית, דרך פרטים מיוחדים, כמו סטנד לעיתונים, מאפרות, מגשים, מעמד לשלטים ליד הטלוויזיה, שעונים מעוררים, קופסאות תכשיטים ועוד.

מקדמי מכירות

מוצרי עור ומוצרי עץ יכולים בהחלט לשמש גם כאלטרנטיבה טובה למתנות לעובדים, למתנות לחגים ואף כמוצרי פרסום וכמוצרי קד"מ שונים, לעומת עטים, שעונים, אולרים ומחזיקי מפתחות. תוכלו להטביע ולחרוט את הלוגו העסקי על המוצר, אולי אפילו להוסיף כיתוב מעניין ובכך להפתיע את הנמען עם מוצר בעל ערך ובעל משמעות, ייחודי ושונה מכל השאר . זו הזדמנות שיווקית מצוינת להעניק מזכרת בארועים, לקדם מכירות, לחזק תדמית, להפיץ ולהטביע את חותמכם הארגוני.

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707