סל קניות

ללכת עם התיק הנכון


מזל טוב! עלית בדרגה ומונית למנהל. מעבר לאחריות ולסמכויות שמביא עימו התפקיד המכובד, הסטטוס החדש והרשמיות שמאפיינת אותו דורשת שינויים גם באביזרים שמלווים אותך ובהם, כמובן התיק.

תיקים לא רק ממלאים פונקציה, אלא נושאים אמירה אופנתית ומהווים סמל מעמדי. כמנהל או כאיש עסקים, יש לך תמיד מה לשאת בתיק – אוגדניות, מסמכים, דוחו"ת, מחשבונים(הרי ברוב הפעמים, מגיעים לדבר על עלויות...) וכדומה. מאחר והתיק הולך איתך לכל מקום, הוא הופך להיות אחד מסממני הזהות שלך שאחראי במידה מסוימת ובין יתר הדברים האחרים, על הרושם הראשוני שאתה מקרין בפגישות עסקיות ובדיונים.

קבוצת פולו סטאר מציעה מגוון של תיקי מנהלים בעיצובים אופנתיים ומרשימים. המבחר כולל תיקי עור יוקרתיים בצורות אחיזה ונשיאה שונות לפי העדפה - תיק צד או תיק עם ידית נשיאה (או גם וגם), תיקי עסקים מעור תעשייתי ותיקי מנהלים קשיחים.
בנוסף, אם אתם נושאים מחשב נייד, אתם יכולים לבחור תיק מחשב מעוצב לפי סגנונות וטרנדים שונים, אבל אולי בכלל תעדיפו תיק מנהל מעור שיש בו גם תא למחשב נישא מרופד, את הכל יש לנו.

מה בתיק?

בין הניירות, העטים, האוגדניות ומחזיקי המפתחות – תיק מנהל כולל בדרך כלל מחשבון. ובכן, גם עולם המחשבונים הלך והשתדרג בשנים האחרונות, ולצד מחשבוני כיס פשוטים, מציעה פולו סטאר מגוון מוצרים לפי צורך ובהתאם לטרנדים עיצוביים שונים. ישנם מחשבונים מדעיים, ישנם מחשבונים דקים, ישנם מחשבונים שולחניים ענקים. בנוסף,בין מבחר הפתרונות שמציעה החברה, תוכלו למצוא ערכה של מחשבון המופיע בתוך נרתיק ומצורפים אליו סוללות ופנקס קטן, מחשב שהוא גם שעון וגם טיימר עם צג מגע להחלפת פונקציות ותאורה, מחשבון המעוצב כמו פלאפון עם מכסה קפיצי, מחשבון המוצמד למחזיק מפתחות וכולל יומן טלפונים, שעון עולם ופונקציה לחישובי המרת מטבע.
כמו כן, אולי תעדיפו חוברת שתלווה אתכם בכנסים ובארועים, כשעל הכריכה שלה משולב מחשב ענק, מחשבון שהוא גם סרגל וסרט מדידה נשלף, מחשבון נתלה עם מקום להחזקת כרטיסי ביקור או מחשבון הכולל טייפ מנהלים להקלטה.
החשיבה היצירתית והטרנדים שמובילה את ייצור המחשבונים החדשים, הופכת אותם לאטרקטיביים כמתנות נלוות לתיקים או כמתנות בפני עצמן העשויות לשמש שי לעובדים או כמוצרי פרסום וקד"מ בארועי חברה ובכנסים שיווקיים.

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707