סל קניות

עט בכל עת


לא משנה כמה הטכנולוגיה מתפתחת ומעשירה את חיינו באמצעים משוכללים ומתקדמים, יש דברים שכנראה ימשיכו וילוו את חיינו תמיד, או לפחות לעוד הרבה שנים קדימה. אחד מהם הוא הנייר והשני, הוא מה שמאפשר לנו 'לתקשר' עם הנייר – עט.
כבר מזמן עט אינו עוד מוצר פונקציונלי פשוט. במרוצת השנים, החפץ שמלווה אותנו כמעט בכל שעות היום – בעבודה או מחוצה לו, הפך לסמל סטטוס ואף למוצר סנטימנטלי הנושא עליו כיתוב אישי. יש אנשים הכותבים באמצעות עט אחד בלבד, הקרוב לליבם, ואינם מוכנים להחליפו.

אז, מי ישמח לקבל מכם עט מתנה? כל מי שאוהב ומתלהב ממכשרי כתיבה אטרקטיביים וייחודיים ולאנשים שמשתמשים הרבה בעט, כמו אנשי אדמיניסטרציה ועיתונאים המראיינים ומתחקרים אנשים.
שוק מכשירי הכתיבה, ובמיוחד העטים תפס תאוצה בשנים האחרונות והוא מציע גימיקים רבים, שכלולים מפתיעים וחידושים מרעננים.
למרות שאנחנו עובדים היום בעיקר עם המחשב, אנחנו עדיין כותבים תזכורות, מספרי טלפון, רשימות והודעות שונות על פתקים. אם כך, כולנו צריכים עטים, אבל יש כאלה שאוהבים אותם בסטייל אחר.

כל אחד והסגנון של העט שלו

במגוון חנויות מכשירי הכתיבה, תוכלו למצוא היצע נרחב של עטים שמשווקת קבוצת פולו סטאר. ביניהם, עטים כדוריים, עטי רולר, עטי לייזר בעיצובים מיוחדים המכילים גימיקים נוספים, כמו פנס לד ואנטנה נשלפת, עטי פלסטיק צבעוניים בשילוב סיליקון, עטים המשלבים מספר פונקציות לבחירתכם – עט המתחלף למספר צבעים לפי בחירה ואף משמש כעט עיפרון מכני, עטים נשלפים, עטים לתלייה ועוד.

וכמו בכל מוצר יוקרה, האריזה לא חשובה פחות. מי שקשור מאד לעט שלו ואינו רוצה להחליף עטים מדי יום, רצוי שיהיה לו מקום קבוע להניח אותו – אריזה, נרתיק או מעמד. גם כאן, המבחר הוא עצום – נרתיקי עור, נרתיקי קטיפה, קופסאות מהודרות וכדומה.

עט לשמירה על הסביבה

מעבר לאטרקציה שבהחזקת עט שונה, ייחודי ואף יוקרתי - שילוב של אמירה מרגשת, החרוטה ומוטבעת עליו, הופך את המתנה הזו לאישית, משמעותית, בלעדית ובלתי נשכחת. כמובן, עטים יכולים גם לשמש כמתנות לעובדים וכמוצרי פרסום וקד"מ ללקוחות ולשותפים.
ואם חשוב לכם לתת ערך מוסף למתנה, קניית עטים יכולה להשתלב עם ערכי איכות הסביבה, כאשר תוסיפו לצידם מוצרי נייר מגוונים וממוחזרים.

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707