סל קניות

מארז שי לחג הפסח

חג הפסח קרב ובא, האביב שפרחוני והנעים אף הוא החל להפציע, פורים כבר מאחור וכעת כל הלך המחשבה מופנה כלפי חג הפסח המתקרב. אם אתם מנהלים בחברה או בגוף כלשהו, סביר להניח שערב פסח לא פסח גם עליכם, ועליכם לדאוג למארזי שי לחג הפסח לעובדים המסורים שלכם. חגים הם הזדמנות מעולה עבור כל מעסיק/מנהל להוכיח לעמיתיו ולעובדיו עד כמה הוא מעריך את עבודתם. עניין המתנות אינו רק אמצעי להבעת הערכה אלא הוא אף אמצעי להעלאת המוטיבציה של העובדים שחשים שיש הערכה לפעולתם.

כיצד תוכלו לפנק את העובדים שלכם?

ישנן אפשרויות רבות למתנות לחג הפסח. מארזי שי לחג הפסח, הם אפשרות מעולה עבור מתנה לעובדים לחג. בהכנת המארז חשוב להשקיע מחשבה מראש מה ייהנו מרבית העובדים לקבל כשי. לדוגמא, אם מרבית המועסקים הן נשים ניתן להתחשב ברוב ולהזמין מארזים של כלי בישול אטרקטיביים למטבח. אם לעומת זאת, מרבית הצוות הוא גברים ניתן להזמין מארז של ציוד למחשב או כל דבר אחר שיעניין את הגברים. 

ההשקעה משתלמת!

כמובן שהמתנה תלויה בהיקף של המשרד, בכמות העובדים וביכולת התקציביות של המשרד להשקיע בכיוון הזה. אם יש לכם כמנהלים ספק כמה רצוי להשקיע במטרה, חשוב שתדעו שהשקעה הזו חשובה ביותר מכיוון שהעובדים זוכרים למשך זמן רב מתנה מושקעת ומפנקת שקבלו ממקום העבודה והדבר מסייע להם להמשיך לעבוד מתוך מוטיבציה למרות הקשיים הטבעיים שמתעוררים מפעם לפעם.

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707