סל קניות

מתנות לראש השנה – מתנות הקולעות לראש וללב

תכף מגיע ראש השנה ויחד איתו, ההתלבטות הגדולה שמופיעה מדי שנה – מה נקנה מתנה למארחים הטורחים על ארוחת החג לכבודנו? האם נבחר בחפץ נוי דקורטיבי שאולי לא יקלע בכלל לטעם המארחת או שבפעם המי יודע כמה, נקנה קערה לסלט שתאופסן במעמקי הארון ואף אחד לא ישתמש בה? או שאולי הפעם נלך על רעיון וכיוון אחר. אולי הפעם נבחר במתנה שיש בה אמירה ייחודית, מחשבה ורצון עז להפתיע, לחדש ולהעלות חיוך ענק וזורח על פני המארחים.

אז, איך עושים זאת? ראשית, רצוי לחשוב על אופי המארחים. המתנה האידיאלית היא זו שמותאמת לאישיותו של המקבל והולמת את צרכיו ותחומי עניינו. אנחנו, הרי, לא רוצים לקנות רק כדי לצאת ידי חובה.
אם כן, חישבו על כך - האם המארחים שלכם הם אנשים ביתיים המבלים את מרבית זמנם בבית, אוהבים לארח, לקרוא ולבשל, או שאולי מדובר באנשים הנוהגים לבלות את זמנם כמה שיותר מחוץ לבית, יוצאים לעיתים קרובות לחופשות בטבע, לטיולים ולפיקניקים משפחתיים? האם המארחים שלכם הם אנשים מבוגרים שיתרגשו לקבל מתנה סנטימנטלית, כמו מסגרות שבתוכן תמונות של בני משפחה?
לאחר שבררתם בינכם לבין עצמכם את אופי האנשים וסגנון חייהם, נותר לכם עכשיו להתמקד בסוג המתנות שיכולות לעניין אותם. למשל, מוצרים לבית כמו מגשים וקערות הגשה, תחתיות לכוסות, מעמד לשלטים, סט תבלינים בעיצוב מיוחד וחדשני; חבילות שי מעניינות כמו מארזי יין ומטעמים למיניהם; או אולי אפילו צידניות ומידניות אופנתיות, כיסאות חוף וטרמוסים דוקרטיביים לחובבי ההרפתקאות, הפיקניקים וטיולי השטח.

מגוון של אפשרויות

כל סוג כזה של מתנות מכיל בתוכו אינסוף אפשרויות יצירתיות, יעילות ופרקטיות. למשל, מוצרים לבית – האם לבחור בסט כלי הגשה מרשים וייחודי או שאולי במעמד מתקפל לעיתונים. מוצרים לחופשות – האם לבחור בסט תיקים אופנתי או בערכת פיקניק מאובזרת.
בנוסף, אתם בהחלט יכולים לשלב במתנה גם מסמלי וניחוחות החג. למשל, לבנות חבילות ומארזים הכוללים לצד המתנה העיקרית גם יין, דבש, תמרים, ליקרים וקונפיטורות רימונים. כך, מקבלת המתנה נופך חגיגי, מרגש וכמובן,טעים יותר.

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707