סל קניות

מוצרי קד"מ

הרעיון הבסיסי ביותר העומד מאחורי כל קמפיין מיתוגי, גורס כי ככל שהחשיפה לשם המוצר או החברה אותם אתם מבקשים לקדם יופיע פעמים רבות יותר, במיקומים מגוונים יותר ובתדירות גבוהה יותר, כך יהפוך המוצר או תהפוך החברה לבעלת עוצמה רבה יותר.


מוצר בעל שם מוכר - נמכר יותר, חברה בעלת שם מוכר מבצעת עסקים נרחבים יותר. זה פשוט מאד. חשבו על עצמכם כלקוחות, האם תחפשו אחר נותן שירות או חברה שאינכם מכירים או תפנו ישירות אל חברה המוכרת לכם היטב? התשובה ברורה. על מנת להביא את החברה או המוצר שלכם לחשיפה מקסימלית יש לבצע מספר מהלכי מיתוג ושיווק בסיסיים ביניהם גם הפקת מוצרי קידום מכירות.


מוצרי קידום מכירות בשירות הקונספט המיתוגי שלכם

בצעו ניתוח סטטיסטי של קהל הלקוחות שלכם. חתכי הגיל, העיסוק והרגלי הצריכה,פרטים אלו, משמעותיים מאד בהקשר הזה. לאחר שבניתם פרופיל לקוח מן הנתונים הללו כוונו את אמצעי הפרסום והשיווק שלכם אל עבר קהל היעד הזה. לדוגמא, במידה וחתך הלקוחות שלכם הינו בני נוער עד גיל 18, נשים וגברים גם יחד הפיקו אירוע קיצי על חוף הים בו תוכלו לשלב אלמנטים שבני הנוער מתחברים אליהם. למשל משחקי תחרות, שתייה מוגזת מוסיקה ואפילו אופנה. במהלך האירוע ההמוני הזה תוכלו להפיץ מוצרי קידום מכירות רבים,צידניות, כובעים, בקבוקי שתייה,מטקות, תיקים ועוד עשרות מוצרי קד"ם אחרים.


על כל אחד ממוצרי הקד"ם הללו יופיעו הלוגו ושם החברה שלכם ואפילו פרטים כמו פרטי הפיסבוק הטוויטר ומספר הטלפון. לא זו בלבד שתפיצו את שם החברה בקרב אוכלוסיית לקוחות היעד אלא שתוכלו אפילו לגרום לבני הנוער ליצור קשר באמצעות הרשתות החברתיות, לחפש אחר אירוע דומה או אחר פרטים נוספים על החברה.

מוצרי קד"ם מבית פולו סטאר

כל מוצר שתבחרו יכול לשמש כמוצר קד"ם. החוכמה היא לפגוע במוצרים שגורמים להתעניינות בקהל היעד שלכם. הפצה של מוצרי קד"ם כמו מתקני אחסון למשרד לא יעניינו את אותם בני הנוער במסיבת החוף, לעומת זאת מגבות וכסאות ים יעשו זאת בהחלט.

פולו סטאר מעניקה לכם הזדמנות לבחור מוצרי קד"ם מבין מאות המוצרים המופיעים בקטלוג המקוון. מוצרים לבית, לטיולים בטבע, לסביבה משרדית, לתלייה או דקורציה וגם למשחק. כל מוצר מעניק את הייחוד שלו ומהווה כלי שירות אמיתי בדרך לקידום נכון ומיתוג החברה שלכם.

בצעו החלטה נכונה והתאימו את המוצרים על פי האירוע. מחברות ממוחזרות ופנקסים ייחודיים יכולים להיות מוצרי קד"ם נפלאים למשרדים, כך גם עטים וכלי כתיבה אחרים.

גם מוצרי קד"ם קטנים יחסית יכולים לעשות עבודה מצוינת, בעיקר מחזיקי מפתחות או מגנטים וכדומה הנשארים תקופה ארוכה מאד בסביבה הקרובה של הלקוח הפוטנציאלי. כי מוצרי קד"ם מעוצבים ומסוגננים משאירים אפקט משמעותי על הלקוח שלכם.


צוות העובדים של חברת פולו סטאר, לשירותכם

מתלבטים? זקוקים לעזרה מקצועית, טיפ חכם או ליווי אישי בין המוצרים והפריטים הרבים? התקשרו עוד היום ואחד מנציגנו ישמח להעניק לכם שירות מלא וליווי לאורך כל הדרך עד לבחירת מוצרי הקד"ם המתאימים לכם ביותר. פולו סטאר, בטלפון מספר:09-8848890

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707