סל קניות

מתנות לועדי עובדים

בכל חברה ובית עסק בארץ ובעולם, ישנן כמה נקודות שיא, כמו חגים וימי ההולדת הדורשים התייחסות ייחודית לצוות העובדים.

אירועים אלו מאפשרים למעסיק לחזק את הקשר האישי והמשפחתי ולהעניק ביטוי של הערכה ותודה כלפי צוות העובדים שלו, בין אם הם מאות ובין אם קבוצה של בודדים בלבד. מחווה זו נעשית בדרך כלל באמצעות מתנות אישיות.

מתנות לועדי עובדים

מכיוון שבחירת מתנות בכלל ומתנות לועדי עובדים בפרט אינה דבר של מה בכך, אלא מסע של ממש בעקבות המתנה המושלמת, כזו שתצליח לפגוע בטעמם של מבוגרים וצעירים, נשים וגברים כאחד, פונה הוועד,מנהלת הרווחה או משאבי אנוש האחראים על המתנות לחברות המתמחות בעיצוב,ייצור ופיתוח של מתנות לועדי עובדים.

חברת פולו סטאר מתמחה בדיוק במוצרים מהסוג הזה. לרשותכם קטלוג ענקי מקוון המכיל מגוון אדיר של מתנות לוועדי עובדים בעיצובים ייחודיים ובקשת רחבה של סגנונות.

פולו סטאר מעצבת ומייצרת את מוצריה בחו"ל תוך שמירה על איכות גבוהה ביותר ועל חדשנות מתמדת.

כל המתנות, כל הסגנונות

חברת פולו סטאר מחלקת את מוצריה לקטגוריות במחלקות שונות. לנוחיות הגולשים ומחפשי המתנות לועדי עובדים ישנן מחלקות ייעודיות כמו מחלקת המשרד (Office) ובה מוצרים כגון תיקי מנהלים מעוצבים, מתקנים משרדיים עבור ניירות, לוחות שנה, עטים ומסגרות ותמונות ממוסגרות.

המחלקות האחרות הן:

מחלקת עטים (Pens) היוקרתית ובה עטים שונים ומסוגננים אליהם ניתן לצרף הקדשה ויכולים בהחלט להתאים כמתנה מושלמת עבור מנכל"ים ועובדים בכירים למשל.

מחלקת אאוט-דור (Outdoor) ובה מגוון מוצרים אידיאליים כמתנות לועדי עובדים מכיוון שהם משפחתיים וכלליים יותר. ביניהם ניתן למצוא צידניות, כוסות טרמיות, כסאות ומוצרי קיץ, תיקי נסיעות וסטים של מזוודות.

במחלקת האקססורייז (Accessories) ניתן לבחור מתנות לועדי עובדים בעלות דגש שימושי כגון מטרייה, כובע, ארנק, תיקי גב לכל מטרה וכיוצא באלו. המחלקה הצמודה אליה מחלקת זמן (Time) תוכלו לרכוש שעון מעוצב, שישמש כמתנה לא פחות פרקטית.

מלבד אלו בחרה חברת פולו סטאר לשלב שתי מחלקות ייעודיות וייחודיות נוספות. אחת מהן היא המחלקה הביתית (Home) והשנייה המחלקה הירוקה (Green Design). במחלקה הביתית ניתן למצוא חבילות שי ייחודיות בהן משולבים אלמנטים מעוצבים המתאימים לבית ולמשפחה, ערכות כלים, ערכות יין, אביזרי מוסיקה ואפילו ערכות משחקים לכל בני הבית.

במחלקה הירוקה ניתן לבחור מתנות לוועד עובדים שיש בהם ערך מוסף וחשוב, מיחזור. חברות גדולות רבות במשק עוברות להתנהלות ירוקה ומקפידות שהמוצרים בהם עושה החברה שימוש כמו גם התנהלות היום יום של עובדיה תהיה כמה שיותר חברותית לסביבה, גם מתנות לוועד עובדים יכולות להיות ירוקות למדי. פולו סטאר מציעה מחברות ופנקסים, מעמדי שולחן וציוד משרדי עשויים חומרים ממוחזרים ומעוצבים להפליא.

חברת פולו סטאר – מתמחים בייחודיות מסוגננת

העבודה שלכם, היא לספר לנו מהי המתנה שתצליח לרגש את קהל העובדים שלכם. גם אם בחרתם להעניק תווי חג ולפסוח השנה על מתנה גדולה אך לצרף פריט סמלי ומרגש ובין אם אתם קומץ עובדים המחפשים מתנה בתקציב נמוך אנחנו בפולו סטאר נשמח לעשות הכל בכדי שהמתנה בסופו של דבר תהיה מכובדת, יפה ומסוגננת.

צרו עמנו קשר דרך האתר או בטלפון מספר:09-8848890

נציג מטעמינו יגיע אליכם לפגישה מסודרת.

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707