סל קניות

מוצרי קדמ מיוחדים


מחפשים למתג את העסק שלכם בצורה רצינית ? כזו אשר תהיה יעילה ותזניק את העסק שלכם כמה צעדים קדימה? אם אתם חושבים על אמצעים כמו פרסום באתרי התקשורת ובעלוני פרסום שונים, יתכן שאתם צודקים אך כדאי לדעת שישנם אמצעים הרבה יותר יעילים ושימושיים לשיווק ולהחדרת העסק שלכם לתודעת הציבור מאשר פרסום בדרכים מעט מיושנות.

מהם מוצרי קד"מ?

מוצרי קד"מ ממותגים כשמם כן הם, מוצרים שנועדו לקדם את המכירות של העסק ולהחדיר לתודעת הציבור הרלוונטי את סוגי השירותים שהעסק שלכם מציע לקהל הלקוחות. המיתוג הוא גם חלק משמם של מוצרי קד"מ כי הם חייבים להיות ממותגים כדי להיות יעילים ולשרת את המטרה שלשמה הם נועדו. מיתוג הוא דבר שדי קל ליצור. למעשה מדובר בלוגו גרפי מזמין שיעוצב על ידי מעצבת גרפית , הלוגו חייב למשוך את העין ולהיות שונה מכל מה שהכירו הלקוחות עד היום. רצוי שבשם העסק יהיה איזשהו עוקץ או אלמנט של הפתעה שיגרום לו לצוד את עיניהם של אנשים רבים.

מוצרים מתאימים למיתוג

לאחר שכבר יש בידכם את הלוגו המבוקש והוא עונה על הציפיות, כלומר מתאים לסוג העסק, מעניין ומושך את העין מבחינה תכנית ועיצובית, ניתן לפנות לשלב הבא והוא ההחלטה על איזה מוצרים יהיה הלוגו מודפס. רצוי ללכת על כיוון של מוצרים שימושיים ביומיום כמו עטים, מחברות, מכתביות, כובעים וישנם למעשה רעיונות ללא סוף. הכלל המנחה הוא שיהיו אלו מוצרים שימושיים , מוצרי קד"מ מיוחדים.

לאחר ההדפסה חשבו על דרכים טובות בהן תוכלו לחלק את המוצרים, אם בכנס של החברה שלכם, ביום הערכות לעובדים, ביום גיבוש או בערבי פרסום שונים. בהצלחה!

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707