סל קניות

מוצרי פרסום למשרד

אילו מוצרי פרסום תבחר עבור העסק שלך? מה מטרת מוצרי הפרסום לעסקים?
מטרת מוצרי פרסום לעסק, היא החדרת המותג בקרב ציבור הלקוחות, וקהל הלקוחות הפוטנציאלי. מוצרי הפרסום הינם רבים ומגוונים, וכל עסק בוחר לעצמו את המוצרים המתאימים לו. כיצד לבחור?
במדריך זה נלמד כללים חשובים בחירת המוצר הנכון, ונביא רעיונות למוצרים פרסומיים.

כלל 1: ניתוח של העסק:

מטרת מוצרי פרסום לעסקים, היא להביא מכירות לעסק. לכן, יש לחשוב היטב באילו מוצרים להשקיע. הדרך הטובה ביותר לכך, היא באמצעות ניתוח של העסק. יש צורך בניתוח קהל היעד של העסק, הזדמנויות להגיע אל קהל היעד, ומה מייצג העסק. בסוף מסקנות הניתוח, יהיה קל יותר להחליט באילו מוצרים להשקיע.

יצירת שקיות מיתוג של העסק:

מוצר פרסומי, המומלץ לכל עסק המוכר מוצרים, הוא שקית ממותגת ומעוצבת. השקית המעוצבת, יוצרת אצל הקונה רושם חיובי על העסק, ותגרום לו בתת מודע לרצות  לחזור לעסק. איזה סוג שקית לסחור? שקית בד ממותגת, יוקרתית ועשירה יותר. 

מזכרות ממותגות במשרדים:

ישנם מוצרי פרסום למשרד שכדאי לחלק ללקוחות על מנת להרחיב את הפרסום. קהל היעד שאליו כדאי שיופנו המוצרים, הם לקוחות הבאים למשרד. המוצרים שכדאי לחלק, הם מוצרים פשוטים וקלילים. דוגמא אחת לכך, עט ממותג. הלקוחות הבאים למשרד, יוכלו להשתמש בעטים, ולקחת.

ערכת לימוד ממותגת:

ישנם מכללות, בתי ספר מקצועיים, ועסקים הנותנים קורסים וימי עיון לעובדים, או לקהל הרחב. מומלץ לבעלי עסקים אלו, לחלק ערכת לימוד ממותגת. המיתוג נותן לעסק רושם של מוסד רציני בקרב התלמידים. מוצרי הפרסום מקובלים בתחום הלימודים, הם: מחברת ממותגת, פולדר או מכתבייה  ממותגת, עט ממותג. לפעמים ייתנו במתנה לתלמידים גימיקים כמו מחזיקי מפתחות ממותגים.

לסיום:

מוצרים ממותגים, הינם כלי פרסומי חזק לעסק, שחשוב להשתמש בו בצורה יעילה וחכמה.

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707