סל קניות

מתנות לראש השנה מאנשים עם צרכים מיוחדים

מתנה עם מהות של נתינה

נתינה הינה אנושית בכל מצב, גם כשהיא נראית כמובנת מאליה. יפה ונכון לתת מתנה שמחממת את הלב כבר משלב יצירתה, מתנה כזו שהיא כל כולה מחשבה על השני. מתנה עם לב ורגש.

שנה חדשה, מתנה חדשה

ראש השנה מגיע ועם כל ההכנות המקדימות את כל החגים, גם הפעם המתנות ניצבות בפתח וממתינות להכרעה. מה לקנות ולמי לקנות, הרי כל מתנה חדשנית ככל שתהיה כבר הייתה פעם בשימוש, כלי נוי, כלי עריכה ובישול, אגרטלים ועציצים. צריך חידוש, בשורה חדשה שתבוא לעולם יחד עם השנה החדשה.

מתנה עם זיקה

איזו מתנה תינתן, למי היא תינתן וכמה היא תעלה, כל אלו הם חלק מהדברים שיכריעו בסופו של דבר לגבי המתנה ואיכותה, יש מתנות לעובדים, יש מתנות למנהלים, יש מתנות לקולגות ויש מתנות למשפחה. לכל מתנה יש את המאפיינים שלה ואת הייחודיות שלה שלא אחת מושפעים מהקשר עם הקרוב שאליו מיועדת המתנה.


לתת מכל הלב, לתת מעומק הלב

יש מתנות ייחודיות, מתנות שמחממות את הלב מפינה אחרת מפינה נסתרת, מתנות מאנשים מיוחדים. מתנות לראש השנה מאנשים עם צרכים מיוחדים , מתנות שהיצירה שלהן היא נתינה, מתנות לראש השנה תרומה לקהילה הינן מתנות עם הרבה מאוד סימבוליות. ברגעים של שנה חדשה נכון לתת מתנה שכולה נתינה.


ברכות חמות למעשים ולעושים

המודעות לתרום לבעלי הצרכים המיוחדים הינה כל כך אנושית. נכון ומתאים לתת מתנות לראש השנה תרומה לקהילה, מתנה שהיא כולה חשיבה על השני, מתנה שהיא לתת מרגע יצירת המתנה. מתנות לראש השנה מאנשים עם צרכים מיוחדים הם יותר ממתנה רגילה, זו מהות של מחשבה על הזולת, זה לתת הרבה ברכות בהרבה מאוד מחשבה.


מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707