סל קניות

מתנות לעובדים לחג

מחפשים רעיון מוצלח למתנה עבור העובדים במשרד או בעסק שלכם? נמאס לכם ממתנות חסרות שימוש ותוכן אשר מועברות באופן כמעט ישיר לאדם אחר וממנו לאחר וכן הלאה... אם כבר משקיעים ובכל אופן נותנים מתנה כמקובל אז כדאי להשקיע מעט יותר מחשבה כדי להעניק מתנות לעובדים לחג, שישמשו אותם באמת ויסבו להם הנאה.

מוטיבציה- בסיס לעבודה בעידן המודרני

מתנות לעובדים הוא מנהג מקובל בקרב עולם העבודה ולא משנה כל כך באיזה גוף מדובר, ממשלתי או פרטי, במגזר הפרטי או הציבורי. מנהלי עסקים וחברות בכל העולם הבינו מזמן שבעידן המודרני יש צורך לחדש ולעורר את ההנעה או בלעז- את המוטיבציה של העובדים  והדרך הטובה לעשות זאת היא במתן תנאים טובים ויחס אישי וחם עד כמה שניתן.

מה שיחס יכול לחולל...

אם בעבר יחסי עובד מעביד היו יחסים קרים וקשורים לעבודה בלבד, כיום כל בוס ומנהל מבינים שכדי ליצור מוטיבציה טובה לעבודה חשוב מאוד להשקיע במתנות תקופתיות הניתנות בהזדמנויות שונות ובתגמולים אישיים, ערבי צוות וימי גיבוש מפנקים. תתפלאו אולי לשמוע אבל יש עובדים שיישארו במקום עבודה בגלל כל הצ'יפורים הצדדים והיחס הטוב ולא יעברו למקום עבודה אחר , כזה שישלם להם משכורת גבוהה יותר בסוף החודש.

התאמה היא סוד הקסם

אם אתם רוצים להיות עוד יותר פרודוקטיביים בעניין מתן מתנות לעובדים, כדאי שתחשבו על מתנה שימושית באמת שמתאימה לקהל היעד שלכם. לדוגמא, אם אתם מעסיקים אנשים צעירים או נשים בכל הגילאים שאוהבים לטייל, ציוד מחנאות ונופש יכול להיות רעיון מעולה למתנה אך אם לעומת זאת, מרבית העובדים שלכם הם אנשים מבוגרים יותר וביניהם גברים רבים, כדאי לחשוב על רעיון מתאים יותר כמו לדוגמא מתנה שימושית למשרד או מתנות לגבר.  ככל שתקלעו לטעם של מרבית העובדים, הם יחושו שחשבתם עליהם וניסיתם לקלוע כמה שניתן לטעמם האישי. 

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707