סל קניות

המחשבה שמאחורי המתנה - מתנות לעובדים


תכף מתקרבים החגים ואיתם שאלת השאלות – מה קונים לעובדים?
מתנות לעובדים הן חלק בלתי נפרד מניהול החברה ומהצלחתה. זו אחת ההזדמנויות שלכם, המעבידים, להביע הערכה ולהראות לעובדים עד כמה אתם מוקירים את השקעתם ומסירותם.
אז, נכון זה אף פעם לא פשוט לקלוע לכל הטעמים אבל גם אם אנשים אינם מקבלים בדיוק את מה שהם אוהבים או רוצים, כולם יודעים להעריך ולהתלהב מרעיון טוב וייחודי. אין כמו מתנה פרקטית ומיוחדת שיש בה מן היצירתיות, המחשבה והערך המוסף כדי לחמם את לב העובדים, להעלות על פניהם חיוך ולחזק את תחושת השייכות והמוטיבציה שלהם.
אם העובדים רואים שאתם משקיעים בהם ולא לוקחים אותם כמובן מאליו, הם יירצו לתת הרבה יותר למען הצלחת החברה והשגת יעדיה.

שימו לב: שימושי ויצירתי

אז, מה הופך את המתנה למתנה מוצלחת במיוחד? כזו שתותיר חותם חיובי ותלווה את העובדים לזמן רב?
ובכן, כל מתנה שיש בה כדי לענות על צורך מסוים ולצידה פינוק חביב, תהיה מתנה שכולם יאהבו לקבל.
למשל,תיקים, מסגרות מעוצבות לתמונות אישיות ומשפחתיות, ציוד לקמפינג וכדומה.
אפשר גם לבחור במוצרים פונקציונליים נפוצים, אבל לשלב בהם אלמנט מפתיע. לדוגמא, עטים – לכאורה, חפץ שכל אחד צריך בביתו, אבל אם העט יהיה בעיצוב יוקרתי ויכיל פונקציות נוספות כמו פנס, או סמן לייזר, אז יצרתם עניין וחידוש.
דוגמא נוספת לפריטים שכולם משתמשים בהם - כלי הגשה למטבח. אבל, כדי שהכלים האלה ייראו שונים מכל מה שיש וירעננו את הפעילות במטבח, כדאי להפתיע ולבחור במגשים ובכלי אחסון המעוצבים בצורה מושכת עין, צבעוניים ומעניינים.

להפוך את הרגיל לשונה

בין המתנות הנפוצות לעובדים ניתן למצוא את חבילות השי ובקבוקי היין, המדגישים את רוח החג, האירוח והמשפחתיות. אבל, גם במתנות מסוג זה, אפשר לשלב איזשהו גימיק, רעיון מרענן שייתן למתנה נופך אחר. למשל, אם אתם רוצים להעניק בקבוק יין במתנה, כדאי להוסיף אולי חולץ פקקים משוכלל או מעמד דקורטיבי לבקבוק ולאביזריו. אביזרים אלה מעשירים את ערך השי ומלווים את מקבל המתנה עוד זמן רב לאחר שהבקבוק התרוקן...

מאמרים אחרונים

  • מתנות קטנות וזולות לראש השנה

    קרא עוד

  • מתנות קטנות וזולות לעובדים

    קרא עוד

השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 09-8870707